+370 671 19931
Paspauskite "Enter", jei norite atlikti paiešką, arba "Esc" klavišą, kad uždaryti.

Farerai – Islandija

Kelionės informacija

Farerai – Islandija

Blog thumbnail
Trumpai apie kelionę

Farerų salos – tai Danijai priklausančios 18 salų, išsibarsčiusių Atlanto vandenyne tarp Norvegijos ir Islandijos, kuriose gyvena šiek tiek mažiau nei 50 000 žmonių. Fareruose dar nėra didelių turistų srautų, galima nevaržomai grožėtis gamta, o nuotraukos nebus apkrautos miniomis žmonių. Farerų gamta kuria melancholišką nuotaiką ir laikas salose tarytum sustoja. Šios salos tikrai sužavės tikruosius gamtos mylėtojus gebančius jausti gamtą ir su ja susilieti.

Nuostabi Islandijos gamta pakeri kiekvieną, panorusį ją geriau pažinti. Keliaudami po šią šalį tikrai atrasite kažką nauja, neregėta ir neįtikėtina. Geologiniu požiūriu Islandija yra labai aktyvi – tirpsta ledynai, veržiasi ugnikalniai, formuojasi naujos upės, senos išdžiūsta, todėl kelionė yra žavi ir nenuspėjama. Į Islandiją galima keliauti daug kartų, nes su kiekviena nauja išvyka, ši šalis atrodo kitokia, kaskart meta naujus iššūkius ir neleidžia nuobodžiauti.

Ši kelionė leis pamiršti miestų šurmulį ir palyginti šių atlanto vandenyne įsikūrusių tautų gyvenimo dvasią.

Siūlome pažiūrėti šiuos vaizdo įrašus apie šalį. Vaizdo įrašuose filmuoti objektai nebūtinai atitinka mūsų kelionės matomų objektų, tačiau puikiai atsipindi šalies grožį.

 

 

 

 

Kaina: €1,890 +
Kelionės datos:
2021-06-24 - 2021-07-04 (Vietų sk.: 0)

  Vardas

  Pavardė

  Jūsų el. paštas

  Telefono numeris

  Išvykimo data

  Žmonių sk.

  Užsakyti kelionę su lėktuvo bilietu