+370 612 73185
Paspauskite "Enter", jei norite atlikti paiešką, arba "Esc" klavišą, kad uždaryti.

Kodėl Atrask Islandiją?

Patyrę kelionių vadovai

Kelionių vadovai Islandijoje gyveno ir kaupė patirtį iš vietinių gyventojų. Turi daugiau nei 10 metų patirties organizuojant ir vykdant keliones Islandijoje ir kaimyninėse šalyse. Jie viskuo pasiryžę pasidalinti su Jumis.

Mažos keliautojų grupės

Beveik visos organizuojamos kelionės vydomos grupėmis iki 8 žmonių. Keliaujant mažomis grupėmis galime patenkinti kiekvieno lūkesčius ar pageidavimus.

Patrauklios kainos

Specializuojamės kelionėmis viena kryptimi, todėl turime daug kelionių. Daug organizuojamų kelionių leidžia sumažinti organizacines išlaidas, todėl galime pasiūlyti patrauklias kainas mūsų klientams.

Unikalios kelionės 

Organizuojame keliones savo sukurtais ir patikrintais kelionių maršrutais. Nuolatos tobuliname jas.

Specializuojamės tik Islandija

Specializuojamės Islandija ir kaimyninėmis salomis – Grenlandija, Farerų salos. Specializacija leidžia įgyti daugiau patirties ir suteikti mūsų klientams kokybiškesnes paslaugas.

Individualios kelionės pagal individualų poreikį

Suorganizuosime kelionę tokią kokios norite Jūs! Kelionės biudžetą ir poreikius subalansuosime taip, kad gautumėte didžiausią vertę.

Didelis kelionių ir datų pasirinkimas

Specializacija vienoje šalyje leidžia klientams pasiūlyti platų kelionių ir datų asortimentą. Kiekvienas suras pagal savo poreikį norimą kelionę.

Netsiejama kelionės dalis – nacionalinė virtuvė

Kelionių metu kelionių vadovai supažindins ne tik su šalimi, bet ir jos virtuve. Turėsite galimybę ragauti nacionalinių patiekalų bei degustuoti nacionalinius gėrimus

Pati įdomiausia kelionė dar laukia...