+370 612 73185
Paspauskite "Enter", jei norite atlikti paiešką, arba "Esc" klavišą, kad uždaryti.
Pagrindinės draudimų rūšys:
  • Būtinosios medicininės pagalbos draudimas

Atlygina kelionėje patirtas medicinines išlaidas, jei susižeistumėte ar netikėtai susirgtumėte ir Jums prireiktų neatidėliotinos medicininės pagalbos.

  • Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Būtinosios medicininės pagalbos draudimas kompensuos Jūsų gydymosi išlaidas užsienyje, o draudimas nuo nelaimingų atsitikimų yra papildoma finansinė parama, jei kelionės metu susižeisite.

Pasirinkus Nelaimingų atsitikimų draudimą, apdraus Jus traumos, negalios ir mirties rizikomis. Patyrus traumą, draudimo išmoka bus nustatoma įvertinus faktinį sužalojimų pobūdį, kuris nurodytas medicininiuose dokumentuose.

Taip pat atlygins išlaidas, jei po traumos prireiktų įsigyti optinius akinius, ortopedines, pagalbines ir gydymo priemones ar jas suremontuoti.
  • Kelionės išlaidų draudimas

Susigrąžinsite išlaidas už kelionę, kai išvykti negalėsite dėl jūsų ar artimojo sutrikusios sveikatos (ir mirties), dokumentų vagystės bei pavėlavimo į skrydį dėl pakeliui įvykusios avarijos ar oro sąlygų. Taip pat kai kuriose draudimo bendrovėse ši  sąlyga galioja ir Covid-19 atvejais, jei prireiks izoliacijos. 

Atlygins nuostolius, patirtus neįvykus kelionei, ją nutraukus ar praradus kelionės jungtį.

Atlygins visas pagrįstas kelionės išlaidas, jeigu į kelionę negalite išvykti ar tenka ją nutraukti dėl savo ar artimųjų ligos arba, jeigu pavėluojate į transporto priemonę dėl pavogtų jūsų asmens dokumentų. Taip pat, jeigu transporto priemonė, kuria Jūs vykote į kelionės persėdimo vietą sugedo arba pateko į avariją. 

  • Bagažo draudimas

Jei kelionės metu dingo Jūsų bagažas, buvote apiplėštas viešbutyje ar gatvėje, draudimo bendrove kompensuos padarytus nuostolius už prarastus daiktus. Jeigu bagažo pristatymas į užsienį vėluoja daugiau kaip 6 valandas – kompensuosime būtinų daiktų įsigijimo išlaidas.

Atlygins nuostolius, susijusius su kelionės bagažo praradimu, taip pat – nuostolius, susijusius su bagažo vėlavimu.
 
Bagažas – tai jūsų turimi asmeninio naudojimo daiktai, įskaitant tuos, kurie vežami kaip lauktuvės, įvairių rūšių sporto inventorius bei asmens dokumentai.
  • Civilinės atsakomybės draudimas

Atlygins Jūsų, Jūsų mažamečių vaikų ar naminių gyvūnų padarytą žalą tretiesiems asmenims bei padėsime apsiginti nuo nepagrįstų pretenzijų, atlyginsime patirtas teismo bei advokato išlaidas.

Draudimo paslaugos ir jų salygos kiekvienoje kompanijoje gali skirtis. Dėl konkrečių pasiūlymų ir sąlygų reikėtų kreiptis į draudimo bendrovę.
Draudimo paslaugas teikia šios draudimo bendrovės:

https://www.compensa.lt/

https://www.bta.lt/lt/

https://www.ergo.lt/

https://www.if.lt/

https://www.ld.lt/

https://www.gjensidige.lt/

https://www.swedbank.lt/

https://www.balcia.lt/